Yemek Odası Takımları

Yaşam alanlarınıza son moda yemek odası takımları dahil etmek istiyorsunuz, fakat seçim konusunda kararsız mısınız? O zaman sizlere birbirinden farklı, birbirinden şık, estetik ve zarif güncel tasarımlardan bahsedelim. Günlük hayatımızda karnınızı doyurmak için her öğününüz eşsiz ve benzersiz Yemek odası takımları ile bir şölene dönüşebilir. Bununla birlikte evinizin dekorasyonu ile bir uyum içerisinde görenleri kendisine hayran bırakabilir.

Yemek odası takımları seçerken evin ve özellikle takımı yerleştireceğiniz alanın tarzını ve materyallerini göz önünde bulundurmalısınız. Klasik, lüks, fütüristik detaylarla zenginleştirilmiş dekorasyonlarınıza hitap eden bir yemek takımı bulmanız zor olmayacaktır. Yemek odası takımınızı yerleştireceğiniz odanızın rengi de bu konuda sizlere güzel ipuçları verecektir. Düz, sade, desensiz, minimal ya da klasik, antika, gösterişli, varaklı, oymalı tasarımlarla kendi tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

 Neo Klasik Yemek Odası Takımları

  1. yüzyılda bir Yunan sanatı haline gelen akım, günümüzde yeniden hayat buluyor. Klasik ve modern tarzın harmanlandığı neo klasik yemek odası takımları farklı zevklere ve tarzlara hitap ediyor. Evinizin o eski Yunan sanat eserlerinden fırlamış gibi, estetik görünmesini istiyor musunuz? O halde tercihlerinizi neo klasik takımlardan yana kullanmalısınız.

Klasik yemek odası takımları her zaman bir evin ne denli şık ve modern olduğunu yansıtmaktadır. Aynı zamanda altın ve gümüş varaklar Yunan sanatının en doğal halini ortaya çıkarır. Neo klasik modeller daha çok lüks tasarımları sevenler ve lüks yemek odası mobilyaları düşkünlerine hitap eder. Gösteriş ön plana çıkarken aynı zamanda bir sanatı yansıtır. Bulunduğu yerin havasına bir saygınlık kazandırır.

 Avangard Yemek Odası Takımları

Evinizde Fransız zarafeti, sadeliği ve estetiğini görmek istiyorsanız, avangard yemek odası takımları sizin için eşsiz bir seçim olacaktır. Fransız kültürünün bir yansıma olan bu takımlar oymalı motifleri ile hem sade hem de narin bir görünüm sunar. Ayrıca oymalarda altın ve gümüş renklerinin yanı sıra ahşap ön plana çıkmaktadır. Döşemelerde ise oldukça zengin renk ve desen skalası mevcuttur.

 

Antika eserlerini ev dekorasyonunda kullanmak isteyenler için idealdir. Avangard tarzı her zaman antikalarla en çok uyum sağlayan dekorasyon modasıdır. Farklı, fakat bir o kadar da sade görünümleri ile antika aksesuarlarınızı ön plana çıkarır. Zarafetin ve sadeliğin yanı sıra avangard yemek takımları ergonomiktir. Böylece konforlu ve rahat bir şekilde yemeğinizi yerken, aynı zamanda göz zevkinizi de doyurabilirsiniz.

 Luxury Yemek Odası Takımları

Luxury tarzı Osmanlı saray kültüründen esinlenerek, günümüz mobilya modasına uyarlanmış eserlerdir. Gümüş ve altın varaklı yemek odası takımı modelleri ile o zamanların zarif fakat gösterişli havasını evinize taşıyabilirsiniz. Gümüş ve altın varakların yanı sıra, yemek odası takımlarının döşemesinde kullanılan yeni nesil saten, kadife, şönil kumaşlar hem evinizin şıklığı tamamlar hem de konforu elden bırakmadan lüks yaşamın ayrıcalıklarını sunar.

Luxury yemek odası takımı modelleri ile evinizi bir saray yavrusuna dönüştürebilirsiniz. Günümüzün moda çizgileri ile bir araya gelen bu tasarımlar herkesin tarzına hitap etmektedir. İsterseniz sade renk seçimleri yapabilir, isterseniz de tamamen Osmanlı saray kültürünü yansıtacak gösterişli yemek odası takımlarına yönelebilirsiniz. Aradığınız her renk ve deseni bulabilir ve diğer mobilyalarınızda eşsiz bir uyum yakalayabilirsiniz. Evinize davet ettiğiniz misafirlerinizi hayran bırakacak aynı zamanda kıskandıracaktır.

 Exclusive Yemek Odası Takımları

Exclusive tarzı, tamamen günümüzün moda dekorasyonunu yansıtmaktadır. Yeni nesil diye adlandırılan bu yemek odası takımlarında daha geniş, daha farklı, daha şekilsel oturma alanları ön plana çıkmaktadır. Klasik çizgilerin ötesinde evinde daha sade ve naif fakat bir o kadar da farklı bir dekorasyon arzu edenler için idealdir. Exclusive yemek odası takımı modellerinde oldukça geniş bir renk yelpazesi mevcuttur. Ayrıca keten, şönil ya da saten döşeme kumaşlarla ahenkli bir görünüm kazandırır.

Exclusive modeller daha çok klasik tarzdan uzak, ahşap ya da ceviz ağacından yapılan, oturma alanlarında keskin çizgiler kullanılan modellerdir. Ev içerisinde göz yormayan sadeliği benimsemiş daha çok konforuna odaklanan kişiler için eşsiz bir eserdir. Fakat kullanılan farklı şekiller kendisini direkt olarak göstermektedir. Döşemelerde daha çok siyah, beyaz, mavi ve mavinin tonları, krem renkleri tercih edilir. Ayrıca yaşam alanlarına renk katmak isteyenler için de hardal sarısı, turuncu, zümrüt yeşili gibi farklı tonlara da yer verilmektedir.

87 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Yan paneli aç