Blog

2022 Lüks Yatak Odası Takımı Önerileri Nelerdir?

2022 Lüks Yatak Odası Takımı Önerileri Nelerdir?

2022 yılında ev dekorasyonunda önemli değişiklikler meydana gelmiştir. Ev dekorasyonu dendiği zaman akla gelen yatak odası da bu değişikliklerden nasibini almıştır. Yatak odasında bulunan komodinlerden kıyafet dolaplarına kadar pek çok ürün 2022 yılında altın ve gümüş renklerden daha fazla yararlanmaya başlamıştır. Aşağıda 2022 yılına damga vuracak bazı yatak odası modellerine yer verilmiştir. Eğer ki yatak odası dizayn etmek gibi bir düşünceye sahip iseniz bu modeller arasından seçim yaparak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Altay Exclusive Yatak Odası

Bu yatak odası takımı içerisinde gümüş renkleri kullanılarak donatılmış gardolap, komodin, şifonyer ve karyolaya yer verilmiştir. Altay Exclusive Yatak Odası takımı içerisinde yer alan bu ürünlerin her biri standart bir genişlik ve yüksekliğe sahiptir. Takımda yer alan malzemelerin ayak kısmında kapitone detaylar kullanılmıştır. Bu detaylar el işçiliği olup farklı modellerde aynı detaylara rastlanamamaktadır.

Amatis Yatak Odası

Amatis Yatak Odası

Mor, tek ton olarak yatak başında kendini göstermektedir. Üründe morun yanı sıra gold da sıklıkla kullanılmıştır. Amatis Yatak Odası içerisinde yer alan komodin ve aynalar tamamen gold ile kaplanmıştır. Aynaların tasarımı dikdörtgen hazırlanmıştır. Takımda yer alan her bir üründe ayak kısımları yüksek olup hızlı bir temizlik olanağı sunmaktadır. Takımın içerisindeki komodinde iki adet yavaşlatıcı sisteme sahip çekmece bulunmaktadır.

Arma Yatak Odası

Şık bir görünümü zarafet ile bir araya getiren Arma Yatak Odası sizlere iyi bir uyku deneyimi sunacaktır. Takımda yer alan karyola 200 cm genişlik ve 203 cm derinlik ile sizlere iyi bir uyku konforu sağlamaktadır. Takımda ağırlıklı olarak kullanılan açık renkler, sizlerin uykuya daha kolay dalabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Asya Yatak Odası

Asya Yatak Odası içerisinde yer alan karyola 200 cm genişlik ve 210 cm yükseklik ile üretilmektedir. Takım içerisinde yer alan altın sarı işlemeleri kapitone detaylara sahip komodinde ise genişlik değeri 75 cm, yükseklik değeri ise 55 cm’dir. Yatak başı oldukça ihtişamlı bir görünüme sahip olup sizlere tıpkı bir sarayda imişsiniz gibi hissettirecektir. Takımda kullanılan ayaklar genel olarak kısadır.

Aybars Yatak Odası

Aybars Yemek Odası Takımı ve Aybars Oturma Grubu ile bir arada kullanıldığında ev dekorasyonunu kusursuz kılan bu takım şık bir görünüme sahiptir. Takım içerisinde yer alan karyolanın üzeri kapalı olup bazı aydınlatmalar ile süslenmiştir. Aybars Yatak Odası içerisinde yer alan kıyafet dolabı oldukça geniş bir iç hacme sahip olup kıyafetlerinizin kırışmadan kalabilmesini sağlayacaktır.

Bosna Exclusive Yatak Odası

Diğer yatak odası modellerinden çok daha koyu bir renge sahip olan Bosna Exclusive Yatak Odası özellikle geniş boyutlara sahip odalarda sık tercih edilmektedir. Takımda yer alan karyola 210 cm genişlik ve 95 cm yükseklik ile rahat bir kullanım olanağı sunmaktadır. Üründe yer alan siyah komodinde ise 3 adet çekmece bulunmaktadır.

Çırağan Yatak Odası

Çırağan Yatak Odası adından da anlaşıldığı üzere saraylarda kullanılan takımların zarafetini üzerinde taşımaktadır. Takım genel olarak krem tonlarını ve kırmızıyı içermektedir. Takım içerisinde yer alan kapitone süslemeler abartılacak boyutlara erişmemekle birlikte yalnızca komodinin ve karyolanın baş kısımlarında yer almaktadır.

Denizkızı Wow Yatak Odası

Denizkızı Wow Yatak Odası 1 adet kıyafet dolabını, 1 adet komodini ve 1 adet karyolayı bünyesinde barındırmaktadır. Takım içerisinde ayrıca 1 adet de şifonyer yer almaktadır. Altın geçişlerden uzaklaşmayan bu takım, beyaz parlak bir renge sahiptir. Bu nedenle bu takımı satın alacak müşterilerin geniş odalardan daha ziyade dar odaları tercih etmesi önerilmektedir.

Erciyes Exclusive Yatak Odası

Erciyes Exclusive Yatak Odası

Erciyes Exclusive Yatak Odası takımında sıradan parçalara ek olarak bir adet cibinlik de yer almaktadır. Takım içerisinde yer alan şifonyer oldukça dikkatli olarak hazırlanmış süslemelere sahiptir. Siyah mermer deseni ile kaplanmış olan komodin, kullanışlı yapısı ile sizleri kendinden memnun bırakacaktır. Takımın kıyafet dolabının yalnızca kenar kısımlarında gold renkler hâkimdir.

Floransa Yatak Odası

Floransa Yatak Odası takımında yer alan açık tonların sizlerin yatak odanızda daha huzurlu ve mutlu hissedebilmeniz için özel olarak kullanılmıştır. Bu takımda yer alan ayna üçlü bölmeye sahip olup geniş bir yapıya sahiptir. Takım içerisinde yer alan kıyafetlerin konduğu dolap, geniş iç hacmi ile insanları kendinden memnun bırakmaktadır.

Lagos Yatak Odası

Kahve tonlarının doğal görünümü ile krem tonlarının sadeliğini bir arada taşıyan Lagos Yatak Odası zarif ayak tasarımı ile dikkatleri üzerinde çekmektedir. Takım içerisinde iki adet komodin yer almakta olup komodinlerin iki adet çekmecesi bulunmaktadır.