Blog

2022 Lüks Koltuk Takımı Önerileri Nelerdir?

Oturma odası dekorasyonu evin enerjisini sağlayabilmek ve 2022 trendlerine yaraşır bir şekilde ev dizaynı yapabilmek açısından oldukça fazla dikkat edilmesi gereken bir konudur. Dekorasyonu tam anlamı ile yapabilmek için işe koltuk takımları alarak başlanmalıdır. Bu yıla damga vuracak koltuk takımı modelleri ve detayları aşağıda yer almaktadır.

Altay Exclusive Koltuk Takımı

Açık renk tonlarından oluşan bu takımda bazı bölmelerde maviye bazı bölmelerde ise kreme yer verilmiştir. Takımda yer alan koltukların alt kısımlarında ve baş kısımlarında nakış desenleri yer almaktadır. Eğer Altay Exclusive Koltuk Takımı satın almayı düşünüyor iseniz bu takıma dar oturma odalarınızda yer vererek odanın olduğundan daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz.

Amatis Exclusive Koltuk Takımı

İhtişamlı görünümü ile hem oturma odalarınızda hem de salonlarınızda kullanabileceğiniz bu koltuk takımı sizlerin rahat etmesini sağlamaktadır. Koltuk takımı içerisinde yer alan hem tekli hem de ikili koltuklarda yüksek HR değerine sahip süngerlere yer verilerek oturma konforunuz üst düzeylere çıkarılmıştır. Amatis Exclusive Koltuk Takımı içerisinde yer alan ürünlerin ayak kısımları uzun olarak üretilmiştir.

Amatis Koltuk Takımı

Amatis Koltuk Takımı

Amatis Exclusive Koltuk Takımı modelinden çok daha fazla koyu renk içeren bu modeli geniş boyutlu odalarınızda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Model içerisinde kullanılan renkler lacivert ve gri tonlarında olup zamansız renkler olarak geçmektedir. Bu nedenle Amatis Koltuk Takımı satın alarak yalnızca 2022 trenlerini yakalamış olmakla kalmazsınız. Aynı zamanda diğer yıllarda da trend olarak kullanabileceğiniz bir takıma sahip olursunuz.

Arma Cream Koltuk Takımı

Arma Cream Koltuk Takımı sizlere ferah bir yaşam alanı sunmak amacı ile tasarlanmıştır. Evde geçirilen vakitlerin büyük bir bölümünün oturma odasında olduğu varsayılır ise bu odada kullanışlı bir koltuk takımının yer alması şarttır. Bu koltuk takımı sizlerin ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılayacaktır.

Arma Koltuk Takımı

Lacivert renk tonu ile Arma Cream modelinden ayrılan Arma Koltuk Takımı sizleri büyülü bir dünyaya davet etmektedir. Takım içerisinde iki adet tekli ve iki adet de ikili olmak üzere toplamda 4 parça bulunmaktadır. Takımda yer alan ürünlerin ayak kısımlarında kapitone el işçiliği yer almakta olup oldukça zarif bir görünüme sahiptir.

Asya Bronz Koltuk Takımı

Turkuazı hem koltukların sırt kısımlarında hem de sünger kısımlarında kullanan Asya Bronz Koltuk Takımı sizleri ferah bir yaşam alanı ile tanıştıracaktır. Üründe yer alan koltukların süngerleri yüksek olup oturulduğunda derinleşebilen bir yapıya sahiptir. Takımın hem kanepelerinde hem de koltuklarında kenar kısımlar altın renk işlemeler ile kaplanmıştır.

Asya Cream Koltuk Takımı

Açık tonların altın detaylar ile buluşarak muhteşem bir kombin yakaladığı bu modeli gerek salonlarınızda gerekse de oturma odalarınızda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Misafirlerinizi ağırlar iken sizlerin keyifli bir sohbet geçirmesi amacı ile tasarlanan Asya Cream Koltuk Takımı kapitone işlemelere oldukça fazla yer vermektedir.

Asya Koltuk Takımı

Asya Koltuk Takımı modelini diğer modellerden ayıran en önemli fark eski filmlerden fırlamış gibi görünen geleneksel yapısıdır. Koltukların ayak kısımlarında kavisli bir yapı hâkim olup uzaktan oldukça hoş görünmektedir. Koltukların sırt kısmında chester tarzı baklava desenleri kullanılmıştır. Bu sayede oturan kişilerin sırtları ağrımamaktadır.

Aybars Koltuk Takımı

Aybars Koltuk Takımı satın alarak Aybars Yatak Odası Takımı ile beraber kombin yaptığınızda tüm evi modern bir havaya bürüyebilirsiniz. Koltuk takımının sırt kısımları dikişler kullanılarak sırtınızın rahat etmesini sağlamaktadır. Takımda yer alan mobilyaların kol koyma kısımları da dahil olmak üzere pek çok kısmında altın rengi kullanılmıştır. Ürünün sünger kısımları ise beyazın sadeliği ile kaplanmıştır.

Barbaros Koltuk Takımı

Barbaros Koltuk Takımı

Barbaros Koltuk Takımı’nda yalnızca kenar kısımlarında gold kapitone işlemelere yer verilmekle kalınmamış aynı zamanda sünger kısımlarında da altın renkleri kullanılmıştır. Ürünü satın almayı düşünen bireyler bu takımı koyu renk bir duvar kâğıdı ile kullanabilir.

Belucia Koltuk Takımı

Belucia Koltuk Takımı parlak bir görünüme sahip olup sırt kısmında işlemelere sahiptir. Takımda yer alan tekli koltukların kol koyma kısımları altın renginde olup hoş bir görünüme sahiptir. Takımda bulunan ikili koltuklarda ise kol koyma alanlarında süngerler yer almaktadır. Kol kısmındaki süngerler sayesinde kişilerin kanepede oturması daha konforlu bir hale gelmektedir.

Bosna Exclusive Koltuk Takımı

Eğer 2022 yılına ait trend bir takım tercih etmek istiyor ve bu takımın da geleneksel bir havaya sahip olmasını düşünüyor iseniz Bosna Exclusive Koltuk Takımı tercih edebilirsiniz. Takımın süngerlerinde eski yıllara ait bazı geçişlere yer verilmektedir.