Blog

2022 Lüks Yemek Odası Takımı Önerileri Nelerdir?

2022 Lüks Yemek Odası Takımı Önerileri Nelerdir?

Evlerde önemli bir paya sahip olan yemek odaları tasarım konusunda özen gösterilmesi gereken alanlardan biridir. Yemek odasının nasıl bir tasarıma sahip olduğu evin aurasını doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle odanızın tasarımını yapar iken hem kendi zevklerinize ait modellerden yararlanmalı hem de uygun eşyaları bir arada kullanmalısınız. Aşağıda birden fazla lüks yemek odası takımı modeline yer verilmiştir. Bu modeller arasından sizin stilinize uygun olanları not edebilir ve yemek odası tasarımlarınızda bu notlardan yararlanabilirsiniz. Altın geçişlerden metal renklere özgün tasarımlardan kreatif modellere kadar pek çok takım aşağıda yer almaktadır.

Altay Exclusive Dining Room

İhtişamı ile göz kamaştıran üründe kapitone el işçiliği bulunmaktadır. Takımda yer alan sandalyeler 55 cm genişlik ve 110 cm uzunluğa sahiptir. Sandalyelerin üzerinde kullanılan sünger, ekstra rahat malzemeden imal edilmiştir. Üründe gümüş rengi ile gold bir araya getirilerek sadeliğin zariflik ile bir arada bulunması sağlanmıştır. Altay Exclusive Dining Room yemekleriniz sırasındaki enerjinizi artıracak ve sizi özel hissettirecektir.

Amatis Exclusive Dining Room

Amatis Exclusive Dining Room

Amatis Exclusive Dining Room sahip olduğu gösterişli mobilyaları ile 2022 yılında en çok dikkat çeken modeller arasına girmeyi başarmıştır. Takımda yer alan parlak geçişler hem sandalyelerde hem de masada fazlası ile yer bulmuştur. Takımda yer alan her bir parça oldukça kullanışlıdır. Sandalyelerin sünger kısmı kadife ile kaplı olup yumuşak bir yapıya sahiptir.

Amatis Dining Room

Altın geçişlere fazla yer verilmeyen ve daha çok sade bir görünüm yansıtan Amatis Dining Room 6 adet sandalye ve 1 adet masa içermektedir. Ayrıca takım bünyesinde vitrin ve konsol da bulunmaktadır. Üründe daha çok gümüş renkler hâkim olup sandalye minderleri kahve tonlarından üretilmiştir.

Arma Cream Yemek Odası

Arma Cream Yemek Odası takımında masa köşelerinde ve sandalye başlarında kapitone tasarımlar söz konusudur. Ağırlıklı olarak krem tonlarına yer verilen takımın komodin ve şifonyerinin kapakları altın renk camdan imal edilmiştir. Masanın üzeri mermer desenler ile kaplı olan takımın ayaklarında ahşap malzeme kullanılmıştır. Bu takımı özellikle koyu tonlara sahip salonlarınızda tercih edebilirsiniz.

Arma Dining Room

Konsol genişliği 230 cm olan bu üründe konsol yüksekliği ise 100 cm olarak hesaplanmıştır. Sandalyelerinde lacivert kumaşların kullanıldığı üründe diğer mobilyalar altın sarısına sahiptir. Arma Dining Room takımının hem sandalyelerinde hem de masasında kavisli bir ayak kullanılmıştır. Takımda yer alan ayna da diğer mobilyalara uyum sağlaması açısından sarı renktedir.

Asya Bronze Dining Room

Eğer ki yemek odanızda şık bir tasarıma sahip olup krallar gibi hissetmek istiyor iseniz bu model tam size göredir. Asya Bronze Dining Room takımı içeriğinde masa, vitrin, konsol ve 6 sandalyeye yer verilmektedir. Ürünün vitrin ve konsolu kapitone detayların bol miktarda kullanıldığı mobilyalardandır. Takım ayaklarında ise bronz geçişler hakimdir.

Asya Cream Dining Room

Gold rengini kapitone el işçiliği ile bir araya getirerek mükemmelliği yakalamış olan Asya Cream Dining Room odalarınızda görkemli bir yemek keyfini sizlere yaşatacaktır. Takımda yer verilen vitrin geniş bir hacme sahip olup içerisine pek çok ürünü alabilmektedir. Sırt detaylarında chester geçişlerin hüküm sürdüğü sandalyeler, takımı tamamlar niteliktedir.

Aybars Dining Room

Aybars Dining Room

Geleneksel yaklaşımı 2022 yılına damga vuran renkler ile bir arada taşıyan Aybars Dining Room zarif sandalye ayaklarına sahiptir. Masanın tablası dikdörtgen yapının sıradanlığından uzaklaşarak daha farklı bir görünümdedir. Yemek yemenin keyfine varacağınız bu model sizi her an özel hissettirecek şekilde tasarlanmıştır.

Barbaros Yemek Odası Takımı

Her yönü ile görkem kokan bu yemek odası takımı sizlere şık bir restoranda yemek yiyormuşsunuz gibi hissettirecektir. Takımın hemen her mobilyasında yoğun olarak gold rengi kullanılmıştır. Masanın ayaklarında, sandalyelerin her birinin ayaklarında ve konsolun ayaklarında altın sarısı kapitone ile birleştirilerek modern bir hava yaratılmıştır.

Bosna Exclusive Dining Room

Bosna Exclusive Dining Room sade tasarımı geleneksel yapı ile buluşturarak zarif bir kombin ortaya koymuştur. Üründe yer alan sandalye ve masa ayakları kavisli bir geçişe sahip olup tam olarak aradığınız yemek odası görünümüne kavuşmanızı sağlayacaktır. Takımda ağırlıklı olarak mat siyah yer almaktadır.